LAMAX Muse2. Objevování nových světů prostřednictvím sluchátek

LAMAX Muse2 představují evoluční skok do světa čistého a ničím nerušeného poslechu. Druhá generace těchto bezdrátových sluchátek, která si stále udržuje nezaměnitelné tyrkysově-černé provedení, přichází se stabilním Bluetooth 5.0 pro lepší stabilitu a výdrží až 35 hodin. Technologie BeatBass pak umožňuje parádní poslech jakéhokoliv hudebního stylu, ale i mluveného slova.

Vždy a stále v dosahu

Kompaktní design, jednoduché ovládání i perfektní přilnavost jsou pro sluchátka Lamax typické vlastnosti, na které jsme si už zvykli a považujeme je za standard. Výjimečnost Muse2 oproti jejich předchůdci spočívá ve vylepšené stabilitě, která se vyznačuje rychlejším přenosem a automatickým párováním na vzdálenost až 10 metrů. Není tak třeba neustále hlídat, kde se zrovna nachází telefon, když třeba někdo zavolá. Hovor lze přijmout jednoduše na sluchátkách a používat je jako handsfree, samozřejmostí je pak ovládání hlasitosti a možnost pozastavování a přeskakování skladeb rovněž přímo na náušníku. Stejně tak je možné snadno aktivovat Siri, Google Asistenta nebo Alexu.

S integrovanou baterií o kapacitě 500 mAh lze poslouchat hudbu od rána až do odpoledne druhého dne. A když ani to nestačí, je možné pokračovat bez šťávy prostřednictvím klasického 3,5 mm jack audio kabelu. A to skutečně bez jakéhokoliv ruchu z okolí. Konstrukce sluchátek obepne uši tak, že dojde k přirozenému ztlumení nežádoucích zvuků.

Když detaily tvoří celek

Čistý poslech téměř jako v nahrávacím studiu. Tak lze jednoduše shrnout zážitek z poslechu, a je jedno, jestli je to nadupané electro, drsný rock, hutný hip-hop, klasika nebo dokonce přednes. Vyladěná technologie BeatBass udrží bassy, středy i výšky tam, kde mají být. Díky tomu se hudební zážitek stane unikátním průzkumem světa jemných zvukových detailů, které při běžném poslechu zanikají.

Verdikt

Sluchátka jednoznačně vyčnívají díky svojí pohodlnosti, jednoduchosti, výdrži i krystalickému zvuku. Bluetooth 5.0, funkce BeatBass, skvělé ovládání a rychlé skládání sluchátek, to jsou vlastnosti, které z nich dělají každodenního parťáka domů i na cesty.

Pokud chcete získat podrobnější údaje a nechat si doporučit vhodná sluchátka, podívejte se na e-shop Electro World, abyste zjistili více. Na e-shopu najdete nejen sluchátka, ale další sortiment související s poslechem hudby, např. bezdrátový reproduktor Sonos Roam nebo subwoofer Yamaha NS-SW050. Všechny vaše objednávky vám Electro World připraví k odběru na 39 prodejnách nebo doručí kurýrem až do domu během 2-3 dnů od objednávky. Nákup z domova je jednoduchou záležitostí a zakoupené zboží můžete vrátit do 14 dnů v kterékoliv prodejně, případně zaslat poštou. Stejně tak lze zboží bezproblémově reklamovat.

Pokud máte nebo si pořídíte Věrnostní kartu Electro World, ušetříte hned dvakrát. Za prvé vybrané zboží lze nakoupit za speciální nižší ceny, a za druhé za každou transakci dostanete procenta zpět jako příspěvek na další nákup. Stačí vyplnit krátký formulář a můžete nakupovat výhodněji už teď. Že se to vyplatí, tak o tom svědčí přes půl milionu zákazníků. Síť Electro World se nyní zdvojnásobila a po převzetí K+B Expert nabízí možnost vyzvednutí na 39 prodejnách po celé ČR.